Image

GERİ DÖNÜŞÜM TESİSLERİ MAKİNA MONTAJ DEMONTAJ İŞ GÜCÜ DESTEĞİ

Geri dönüşüm, Bertaraf, Atıktan enerji tesisleri projelendirme ve kurulum Farklı proseslerden kaynaklanan atıkların kimyasal ve fiziksel özellikleri farklılıklar göstermektedir. Uzman ekiplerimiz atıkları analiz ederek atığın türüne göre gerçekleştirilecek işlem ve bu işlem sonucu oluşan atığın ticari değerlendirmesini yaparak kurulacak tesisleri projelendirmekte ve üretimini gerçekleştirmektedir. Çimento ve Toprak Sanayi Maden Sanayi Ağaç Sanayi Soda ve Cam Sanayi Demir Çelik Sanayi Hidroelektrik Santralleri Enerji Sektörü Kırma Eleme Tesisleri

" Plastik kırma ve geri dönüşüm tesisleri; Elektrofiltre revizyonu Elektrofiltre çıkış borusu imalat, demontaj ve montaj işleri Elektrofiltre izolasyon işleri "

* Aty tesisi (RDF); Evsel ve endüstriyel nitelikli tehlikeli ve tehlikesiz geri dönüşümü mümkün olmayan atıkların değerlendirilerek atıktan türetilmiş yakıt üretimini sağlayan tesislerdir. Bu tip atıklar farklı içeriklere sahip olmaları sebebi ile parçalanmaları, ayrıştırılmaları, sınıflandırılmaları ve kalori seviyelerinin yükseltilerek yakıt halinde paketlenmesi tesisisin doğru projelendirilmesi ve uygun malzemeler kullanılmasıyla gerçekleştirilebilir.

Döner Fırın Ünitesi Montajı Bertaraf Tesis ve Geri Dönüşüm Tesis Kurulumu * Çamur kurutma tesisi; Sanayi, enerji, altyapı çalışmalarından çıkan sıvı ve çamurların fiziksel ve kimyasal yapılarında farklılıklar bulunmaktadır. Özellikle çamurların kurutulması, kurutma sonucu oluşan kurutulmuş çamurların başta çimento sanayi olmak üzere enerji ihtiyacı olan tesislere alternatif yakıt olarak hazırlanması uzmanlık ve teknoloji gerektirmektedir. Atık çamurları kurutarak ve ön işlemden geçirerek, alternatif yakıt olarak kullanılmasını sağlamakta ve aynı zamanda geri dönüştürülebilir enerji kazanımına da katkı sağlamaktadır.

MEKANİK VE MAKİNA REVİZYON MONTAJ DEMONTAJ

Tras değirmeni kırıcı gövde imalatı Farin tartım bunker imalatı Döner fırın konkasör kırıcı gövdesi imalatı Döner Fırın çıkışı manto imalatı- Sürgülü Klape imalatı Döner fırın retaining ring imalatı Şalter koruyucu imalatı Muhtelif platform ve çelik işleri Klinker üretim hattı revizyon işleri Bantlı konveyör yapımı havalıbant ayrım klepesi, imalatı Ön ısıtıcı mal akış klepeleri imalatı Tersiyer hava kanalı sızdırmazlık ve genleşme parçaları imalatları havalıbant kasası imalatları Çimento nakil havalı bant ve galerisi Döner Fırın Revizyonu ve manto, ring değişimi Ön Isıtıcı genel revizyon işler Farin Elektrofiltre revizyonu ve toplama, deşarj elektrofiltre değişimi Çimento Değirmeni Revizyonu Çimento değirmeni çıkış yatağı değişimi

Altınok Makina Faaliyet Alanları

Makina Mekanik ve Yapısal Çelik