Montaj & Demontaj

Proje karakteristik bilgilerini aldıktan sonra, yurt içinden temin edilecek tüm ekipmanların dizaynını yaparak

Revizyon & Bakım

Endüstriyel Tesislerin Yerinde Revizyon Kapasite Artırımı Bakım ve Onarım Hizmetlerini Sunmaktayız. .

İş Gücü Desteği

Profesyonel yarı profesyonel ve ara eleman Mavi ve Beyaz Yaka Desteği İle Endüstriyel Tesis Partneri .

Ekipman Yedek Parça

Endüstritel Tesislerin Makina ekipman ve yedek parça temini yerinde montaj ve demontajı hizmeti.

Faaliyet Alanları & Hizmetlerimiz

Image

Çimento Fabrikaları

Kırıcıdan , paketlemeye kadar endüstriyel ekipmanlarının tamamının montaj demontaj ve devreye alma işleri sorunsuz ve zamanında yapılmaktadır.

Image

Demir Çelik Fabrikaları

Altınok Makina demir çelik fabrikalarının teknolojik yapısal çelik makina ve diğer ara çelik elemanlarının montaj demontaj ve revizyon işlerini yapmaktadır..

Image

Enerji Santralleri

Altınok makina enerji santralleri , çevrim santralleri, uçucu kül seperasyon tesislerine ait reaktör , sevk hatları, stokhollerin montaj ve bakım işerinde uzmandır..

Image

Petro Kimya Tesisleri

Sabun Fabrikası, deterjan fabrikası, şampuan fabrikası, çamaşır suyu fabrikaları, gübre tesislerinde montaj demontaj revizyon kapasite artırım işleri yapmaktayız.

Image

Kırma Eleme Beton Santralleri

Maden sanayi , kırma eleme tesisleri, beton santralleri ,revizyon bakım montaj ve demontaj çalışmalarını altınok makina ekibi olarak yapmaktayız..

Image

Gıda ve İçecek Tesisleri

Yağ fabriikası, meyve suyu fabrikası, et kombina tesisleri , un fabrikası, entegre gıda işleme tesisi, agro stokhollerinin montaj demontaj ve makina montaj işleri.

Image

Cam Sanayi

Yurt içi ve yurt dışında birçok cam işleme tesisine ait sıcak ve soğuk ünitelere ait makina ekipman montajını zamanında eksiksiz ve iş güvenliğine dikkat ederek yapmaktayız.

Image

Maden ve Toprak Sanayi

Mikronize kalsit, alçı, kireç bentonit, alçı plaka tesisleri kurulumu mekanik montaj demontaj ve revizyon işlerine ait makina ve ekipman montaj demontaj hizmeti..

Image

Çelik Yapılar

Yapısal çelik ve araçelik alanlarında hizmetimiz yerinde imalat demontaj ve revizyon çelik konstrükyon imalat ve montajını yapmaktayız.

Image
Altınok Makina Deneyim

Altınok Makina 14 yıllık Ağır Sanayi Deneyimi

Altınok makina global makina montaj firması olarak deneyimli kadrosu ve uzman yönetici ekibi ile sanayi tesislerinin anahtar teslim kurulumu ve bu tesislerde kullanılan, yüksek kaliteli proses ekipmanların tasarımı, imalatı ve montajı konusunda ihtisaslaşmıştır..

  • 100% Montaj Güvencesi
  • Saha Hakimiyeti Yüksek Deneyimli Personel
  • 7/24 Kesintisiz Hizmet
  • Kaliteli ve Hızlı Servis
  • Proje Tasarım Ve Destek Ekibi
  • Revizyon ve Kapasite Artırımı
  • Global Çözüm Ortağı
  • Güçlü İşgücü desteği
İmalat Montaj Demontaj

Endüstri Tesisleri Revizyon Kapasite Artırım Projeleri

Mikronize Eleme-Seperasyon, Cevher Zenginleştirme, Pnömatik Nakil-Miksaj-Dozajlama-Tartım-Paketleme

Endüstriyel Mineral Tesisleri

Endüstriyel Mineral Tesislerin, ihtiyaç duyulan tane boyutu ve hedeflenen kapasitede Kırma-Eleme-Yıkama-Homojenleştirme, Mobil Kırma-Eleme, Mikronize Öğütme, Mikronize Eleme-Seperasyon, Cevher Zenginleştirme, Pnömatik Nakil-Miksaj-Dozajlama-Tartım-Paketleme,.

Daha Fazla Oku
Image

Seramik Sanayi

Seramik endüstriyel tesis, duvar karosu, yer karosu ve sırlı granit ürün, makina ve mekanik ekipman montajı öğütme değirmenleri ,sabit ve hareketli sırlama kabinleri, Diskli sırlama kabinleri gibi ekipmanları montajı alanında uzman kadromuz ile ,.

Daha Fazla Oku
Image

Metalik Cevher Tesisleri

Endüstriyel veya metalik cevher zenginleştirme tesislerine kırma, eleme, boyutlandırma ekipmanlarının yanı sıra, gravitasyonel ve manyetik ayırım ekipmanları ile flotasyon sistemlerini tedarik ediyor, tesis dizaynı yapıyor ve kurulum hizmeti veriyoruz.

Daha Fazla Oku
Image

Gıda & İlaç Sanayi

Gıda ve ilaç sanayinin ihtiyaç duyduğu stoklama, dozajlama, pnömatik veya mekanik nakil ile farklı ürün reçetelerine uygun miksaj makinelerini temsilcisi olduğumuz firmalar aracılığıyla sunmaktayız. .

Daha Fazla Oku
Image

Liman ve Lisanslı Silo Depoculuk

Liman sanayi ekipmanları olan starmajor, shiploader, bunker , çene sevk yolları, sevk hatlartı, helezonlar, havalı bantların sevki grain buğday, arpa, mısır gibi gıda tahıl ürünlerinin stok sevk ve nakil ekipmanlarının montaj çalışmalarını yapmaktayız.

Daha Fazla Oku
Image

Atık Geri Dönüşüm Tesisleri

Geri dönüşüm tesisleri için parçalayıcı ekipmanlar, katı pompaları, atık susuzlandırma sistemleri tederik ediyoruz. Ayrıca geri kazanılmış plastik gibi değerli atıkların tekrar kullanılabilir hale getirebilmek için özel öğütme ve eleme sistemleri montaj ve tedarik hizmetini sunmaktayız.

Daha Fazla Oku
Image

Plastik & Kauçuk Fabrikaları

Plastik ve kauçuk sektörünün ihtiyaç duyduğu, taşıma, dozajlama, miksaj eleme ve öğütme sistemlerini tedarik ediyor ve montaj hizmetlerini sunmaktayız.Projelerin yerinde mekanik montaj hizmetlerini sunmaktayız.

Daha Fazla Oku
Image

Boya & Kimya Sanayi

Boya ve kimya sektörüne yönelik olarak öğütme, dozajlama, tartım, karıştırma ve pnömatik nakil sistemleri tedarik edilen makinaların montajını yapmaktayız. Projeye uygun olarak yerinde iş güvenliğine uygun olarak revizyon demontaj işlemlerini yapmaktayız..

Daha Fazla Oku
Image

Yapı Kimyasalları Tesisi Kurulumu

Yapı kimyasalları sektöründe hammadde hazırlamadan paketlemeye kadar tüm proseste yer alıyoruz.Kırıcıdan Paketlemeye kadar tüm ekipmanlarını yerinde montaj için uzman kadromuz ile hizmet sunmaktayız..

Daha Fazla Oku
Neden Altınok Makina ?

Makina Mühendisliğinde 14 Yıllık Deneyim

Altınok Makina 14 yıllık makina mühendisliği tecrübesi ağır sanayi ekipman montaj imalat ve tedarik montaj demontaj revizyon ve kapasite artırım projelerinde çözüm ortağıdır.

Üretim ve Hizmet

Ağır sanayi ekipmanları yüksek modern sac işleme tesisi talaşlı imalat ve CNC işleme makina - mekanik ve yapısal çelik imalat.

Montaj ve Demontaj

LÜretilen makina ve ekipmanların şantiyede uzman kadrosu ile montaj demontaj ve inşaat ekipleri devreye alma süreci sürdürülmektedir..

Ünite veya Tesis

Endüstriyel tesislere ait ünite veya lokal imalatların , makina ekipman ve yedek parçaların imalat montaj demontaj ve revizyon hizmetlerini kapsamaktadır..

Altınok Makina Faaliyet Alanları

Makina Mekanik ve Yapısal Çelik

Image

Entegre Tesisler Makina Montaj

Anahtar Teslim Endüstri Tesis Montaj İşleri

Image

Lokal Birim Ünite Makina Montaj

Ünite Makina Mekanik Yapısal Çelik Montaj

Image

Makina Montaj

Üretim Hatları ve Makina Ekipmanlarının Montajı

Partnerlerimiz

Alanında En iyi Endüstri Tesisleri Ekipman Montajı