Image

MAKİNA MONTAJ DEMONTAJ İŞ GÜCÜ DESTEĞİ

MÜHENDİSLİK VE SÜPERVİZÖRLÜK HİZMETİ Endüstriyel tesislerin ham madde öğütme değirmeni,kömür öğütme değirmenlerine ait, Değirmen giriş ve çıkış yatakları, (hareketli ve sabit yatakları) Değirmen giriş ve çıkış diyafram segmenti, Değirmen fener Dişli, Çimento Değirmeni Kombifleks Redüktör,Değirmen muhafaza,değirmen aşınma plakaları,değirmen pülverize sus sistemi,çimento değirmeni serbest yatak hazne parçaları, Çimento Fabrikası Farin değirmeni ,giriş aynası, farin değirmeni ve çimento değirmeni

" muhafaza,değirmen mantosu imalat montaj demontaj revizyon çalışmalarını yapmaktayız. Değirmenlerin bilya şarjı , aşınma plakaları, bilya tedariği, yapılmaktadır.Taze hava klepe imalatı , çıkış boğaz ,numune alıcısı montajı imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Klinkerin ön ısıtıcıya taşınması için Aeropol Pnömatik Konveyör hattı Teksan Makina Çelik Yapılar tarafından sistem kusursuz bir şekilde montajı yapılmaktadır. Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika Teksan Makina Çelik Yapılar; Çimento ,termik, hidro elektrik ,rafineri , Ağaç,demir çelik,kimya,toprak ve seramik, gübre tesisleri ,liman sanayi ,petro kimya, gibi endüstriyel kolların anahtar teslim sürecinde kırıcıdan ,paketleme ünitesine kadar her ünite hakkında tecrübe sahibidir. İmalat ,montaj , revizyon ,kapasite artırımı gibi hizmetleri sunmaktayız. "

TEKNOLOJİK İMALAT VE MONTAJI Teksan Makina Çelik Yapılar, makina ,mekanik,havalandırma,beton alanlarında hizmet verdiği gibi tecrübesini danışmanlık ve süpervizörlük alanlarında da paylaşmaktadır. Teksan Makina Çelik Yapılar Çimento fabrikalarına ait (dik Değirmen) valsli, (Yatık Değirmen) bilyalı değirmenlerin montaj ve revizyon çalışmalarını sürdürmektedir. Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika Bu değirmenlere ait base plate, şase, ankraj, manhole, muhafaza gibi yardımcı ekipmanların imalatını kendi tesislerinde sürdürmektedir. Bu değirmenlere ait bilya şarzı, gaz boruları,piping, sirkülasyon pompaları , aşınmaz plakalarının montajı , tork çalışmaları tarafımızca yapılmaktadır. MEKANİK İMALAT VE MONTAJÇelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika Endüstriyel tesislerin ham madde öğütme değirmeni,kömür öğütme değirmenlerine ait, Değirmen giriş ve çıkış yatakları, (hareketli ve sabit yatakları) Değirmen giriş ve çıkış diyafram segmenti, Değirmen fener Dişli, Çimento Değirmeni Kombifleks Redüktör,Değirmen muhafaza,değirmen aşınma plakaları,değirmen pülverize sus sistemi,çimento değirmeni serbest yatak hazne parçaları, Çimento Fabrikası Farin değirmeni ,giriş aynası, farin değirmeni ve çimento değirmeni muhafaza,değirmen mantosu imalat montaj demontaj revizyon çalışmalarını yapmaktayız. Değirmenlerin bilya şarjı , aşınma plakaları, bilya tedariği, yapılmaktadır.Taze hava klepe imalatı , çıkış boğaz ,numune alıcısı montajı imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Klinkerin ön ısıtıcıya taşınması için Aeropol Pnömatik Konveyör hattı Teksan Makina Çelik Yapılar tarafından sistem kusursuz bir şekilde montajı yapılmaktadır. http://www.teksancelik.com

DİK DEĞİRMEN MONTAJI Teksan Makina Çelik Yapılar, makina ,mekanik,havalandırma,beton alanlarında hizmet verdiği gibi tecrübesini danışmanlık ve süpervizörlük alanlarında da paylaşmaktadır. Teksan Makina Çelik Yapılar Çimento fabrikalarına ait (dik Değirmen) valsli, (Yatık Değirmen) bilyalı değirmenlerin montaj ve revizyon çalışmalarını sürdürmektedir. Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika Bu değirmenlere ait base plate, şase, ankraj, manhole, muhafaza gibi yardımcı ekipmanların imalatını kendi tesislerinde sürdürmektedir. Bu değirmenlere ait bilya şarzı, gaz boruları,piping, sirkülasyon pompaları , aşınmaz plakalarının montajı , tork çalışmaları tarafımızca yapılmaktadır.

MEKANİK VE MAKİNA REVİZYON MONTAJ DEMONTAJ

NAKİL SİSTEMLERİ TASARIM VE MONTAJI Teksan Makina Çelik Yapılar, kömür, üre, fosfat, çimento ve farin nakil hatları, demir, alçı, kireç, kalsit, uçucu kül, kömür Likit tanklara likit hammadde havalı bant, lastik bant, konveyor hatları gibi bir çok projede imalat montaj demontaj ve revizyon hizmetlerini sunmaktadır. Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika Endüstriyel Tesislerin kurulum ,devreye alma sürecinde çelik konstrüksüyon, makine ve mekanik imalat ,montaj, demontaj ,revizyon ve bakım çalışmaları yapmaktayız.

Altınok Makina Faaliyet Alanları

Makina Mekanik ve Yapısal Çelik