Image

MAKİNA MONTAJ DEMONTAJ İŞ GÜCÜ DESTEĞİ

Proje & Mühendislik Müşteri talep, ihtiyaç ve şartları göz önünde bulundurularak güvenirliği ve güvenliği yüksek, ulusal ve uluslararası standartlara uygun tasarım yapılmaktadır. Altınok Makina Makine; Kurulacak veya modifiye edilecek endüstriyel tesis veya herhangi bir ünitesi için ekipman seçimleri, tesise ait genel yerleşim projeleri ve detay mühendislik çalışmaları yapmaktadır. Örnek olarak; Kırıcılar, bunkerler, stok alanları, nakil hatları, döner fırınlar, soğutucular, kurutucular, değirmenler, zincirli ve kovalı götürücüler, elevatörler, bunkerler, silolar, basınçlı kaplar, tanklar, borulama ve gaz kanalları, tozsuzlaştırma sistemleri bu kapsamda sayılabilir.

" Taahhüt Başta çimento ve toprak sanayi olmak üzere, maden, enerji, gübre, demir çelik, şeker fabrikaları gibi endüstriyel tesislerin komple veya kısmi tasarımı, ekipman tedariği ve imalatlarının yapılması, kurulması ve devreye alınması alanlarında hizmet verilmektedir. Fizibilite çalışmaları dahil olmak üzere, tasarımların yapılması, imalat ve uygulama projelerinin hazırlanması, kurulum ve devreye alma süreçlerinin tamamını anahtar teslim modeli ile üstlenebilmektedir. Bunu gerçekleştirmek için sektörün önde gelen tasarım, inşaat, elektrik-otomasyon vs. firmaları ile birlikte partnerlik veya konsorsiyum anlaşması şeklinde çözüm modelleri uygulanmaktadır. "

Çelik Konstrüksiyon İmalatlar Her türlü hadde mamulü profil veya yassı yarı mamul malzemelerden yapılan yapma profillerle meydana getirilen makas, kolon, kiriş, vinç yolu kirişi, çatı aşıkları, bina çelikleri, taşıyıcı çelikler, platformlar, konveyör galerileri ve transfer kuleleri gibi birçok çelik yapı kaynaklı veya cıvatalı olarak imal edilmekte ve tekniğe uygun yüzey temizliği ve boya yapılarak sevke hazır hale getirilmektedir. Kalite dosyaları ISO 9001 e göre düzenlenmektedir.

Teknolojik İmalatlar Siklonlar, gaz kanalları, şutlar, silolar, bacalar, redüksiyonlar, dirsekler, ham ve toz kömür siloları vb sac konstrüksiyon imalatları yapılmaktadır.

MEKANİK VE MAKİNA REVİZYON MONTAJ DEMONTAJ

Döner Fırınlar Çimento fabrikası klinker döner fırınları, gübre fabrikası kurutucu döner tamburlar, şeker fabrikası kurutma ve yıkama döner tamburları, atık yakma tesisi döner fırınları, çinko geri kazanım tesisi döner fırınları ile alçı ve kireç döner fırınları dahil olmak üzere; manto, ring, gale şasesi, gale, tahrik grubu ve şaseleri, giriş ve çıkış sızdırmazlıkları imalatları yapılmaktadır

Altınok Makina Faaliyet Alanları

Makina Mekanik ve Yapısal Çelik