Image

MAKİNA MONTAJ DEMONTAJ İŞ GÜCÜ DESTEĞİ

Dikey ve Yatay Bilyalı Değirmenler Bilyalı değirmenlerin, gövde ve muylu, tahrik grubu, separatör gövde ve rotor imalatları yapılmaktadır. Dik değirmenlerin, şase, pedestal, gövde, separatör gövde, rotor ve aşınma plakaları imalatları yapılmaktadır.

" Proses Çözümleri Mikronize Öğütme Değirmenleri Seperatörler Mikronize Eleme Pnömatik Nakil, Dozaj ve Mikser Sistemleri Krebs Hidrosiklon ve Çamur Pompaları Kırıcılar Spray Dryer - Atomizer Baca Gazı Arıtma-FGD Mikronize Öğütme DeğirmenleriMikronize Öğütme Değirmenleri SeperatörlerSeperatörler Mikronize ElemeMikronize Eleme Pnömatik Nakil, Dozaj ve Mikser SistemleriPnömatik Nakil, Dozaj ve Mikser Sistemleri Krebs Hidrosiklon ve Çamur PompalarıKrebs Hidrosiklon ve Çamur Pompaları KırıcılarKırıcılar Spray Dryer - AtomizerSpray Dryer - Atomizer Baca Gazı Arıtma-FGDBaca Gazı Arıtma-FGD Daha fazla görüntüle "

Sektörel Uygulama Alanları Endüstriyel Mineral Tesisleri Seramik Sanayi Yapı Kimyasalları Kömür Zenginleştirme Tesisleri Metalik Cevher Tesisleri Gıda & İlaç Gübre & Yem ve Katkıları Boya & Kimya Plastik & Kauçuk Atık Geri Dönüşüm Tesisleri Çimento Sanayi Enerji Santralleri Endüstriyel Mineral TesisleriEndüstriyel Mineral Tesisleri Seramik SanayiSeramik Sanayi Yapı KimyasallarıYapı Kimyasalları Kömür Zenginleştirme TesisleriKömür Zenginleştirme Tesisleri Metalik Cevher TesisleriMetalik Cevher Tesisleri Gıda & İlaçGıda & İlaç Gübre & Yem ve KatkılarıGübre & Yem ve Katkıları Boya & KimyaBoya & Kimya Daha fazla görüntüle Hizmetler EPC - Proje Bazlı İmalat, Kurulum, Montaj, Otomasyon Mühendislik Hizmetleri Proje, İnşaat, Çelik Konstrüksiyon Makine İmalat & Revizyon Daha fazla görüntüle

Yaş veya Kuru Tip Tambur Manyetik Seperatörler Yüksek Alan Şiddetli Elektromanyetik Filtreler Permanent Roll Seperatörler- MASTEROLL Induced Roll Seperatörler Askı Manyetler Manyetik Çubuklar – Manyetik Trapler Kollektör Mıknatıslar Metal Detektörler

MEKANİK VE MAKİNA REVİZYON MONTAJ DEMONTAJ

Tesis 4500 ton/ay (4000 μm altı granül üretimine göre) granül üretim kapasitesine sahiptir. Üretilen ürün boyutlarına göre üretim kapasitesi değişiklik gösterir. Maden ocaklarından gelen ham kuvarz hammadde stok alanında stoklanır. Ürün reçetesine göre hammadde belirlenen oranlarda kırma tesisine beslenir. Kırma tesisinde öncelikle sıralı iki adet çeneli kırıcıdan geçerek boyut küçültülür.

Altınok Makina Faaliyet Alanları

Makina Mekanik ve Yapısal Çelik