Image

MAKİNA MONTAJ DEMONTAJ İŞ GÜCÜ DESTEĞİ

Doğal gaz çevrim, Termik ve Jeotermal Santrallere, Petrokimya Tesislerine, Demirçelik Tesislerine; Türbin-Jeneratör Majör ve Minör Bakımı, Pompa, Fan, Kurum Üfleme gibi Döner Ekipmanların Bakımı, Türbin-Jeneratör-Kondenser Centerline ve BOP Elektromekanik Montajı, Kaymalı Beyaz Metal(Babbit Metal) Yatak İmalatı, Çelik İmalat ve Montajı, Borulama ve İzolasyon, ve atölye hizmetleri veriyoruz.

" ENERJİ SANTRALLERİ BAKIM HİZMETLERİ Termik santraller bakım ve onarım hizmetleri Kazan duvar boru değişim, montaj, revizyon hizmetleri Planlı bakım çalışmaları çerçevesinde kazan sistemlerindeki hatların endüstriyel bakım çalışmaları. Arıza veren sistemlere anında müdahale ederek arıza analizlerinin yapılıp, problemi kaynağında çözme. Saha enstrümantasyonlarının kalibrasyonlarının yapılması. I&C bakım ve kalibrasyon atölyesinin kurulması. Arızalı ekipmanların arızalarını tespit ederek gerekli onarımlarının yapılması. "

ENDÜSTRİYEL HİZMETLER Enerji santrallerinde planlı bakım teknikleri Termik santral montaj, periyodik denetim ve kalan ömür etüdü, tesis, işletme, bakım ve süreç tekniği. Tesislerde bakım süreçlerinin planlanması ve uygulanması. Yüksek basınçlı hatların ve hava kanallarının periyodik kontrolleri ve bakımları (Superheater, Reheater, Economizer, Evaporator ,Hp-bypass, feed water, drain and vent, safety valves systems, flue gas, secondry hot and cold air, primary hot and cold air, mill cold air ducts, diğer sistemler). Tesislerin periyodik kontrolleri. 3. taraf gözetmenlik ve denetimler. Yük kaldırma ve iletme ekipmanları periyodik kontrolleri. Tank sistemleri.

Döner Fırın Ünitesi Montajı Makina; Çimento Fabrikaları, Enerji Santralleri, Doğal gaz çevrim santralleri ve her türlü mekanik çelik montaj işlerini standartlara uygun olarak gerçekleştirmektedir.

MEKANİK VE MAKİNA REVİZYON MONTAJ DEMONTAJ

- Endüstriyel buhar kazanları imalat ve montajı. - Sanayi tesislerde makine imalat ve onarım hizmetleri. - Buhar kazanları kısmi veya proje bazında boru değişimleri. - Sanayi tesislerine yönelik çeşitli demontaj- montaj hizmetleri. - Sanayi tesislerde mekanik ve elektrik bakım onarım hizmetleri. - Termik santral Luvo ve Gaz kanalları rehabilitasyonu, revizyonu. - Termik Santrallerde ve Çimento Fabrikalarında kullanılan yüksek ısıya dayanıklı Refrakter uygulamaları.

Altınok Makina Faaliyet Alanları

Makina Mekanik ve Yapısal Çelik