Image

MAKİNA MONTAJ DEMONTAJ İŞ GÜCÜ DESTEĞİ

GAZ BETON TESİSİ KURULUMU GAZBETON NEDİR ? Silis (Kuvarsit veya Kum,veya Uçucu Kül veya ,Bims,veya Ham Perlit) ,çimento, sönmemiş kireç, alçıtaşı ve su karışımına gözenek oluşturucu alüminyum ilave edilmesiyle elde edilen, milimetrik olarak kesilerek otoklavlarda 12 bar basınç ve 190 C’sıcaklıkta nihai kristal yapısına ulaştırılan Gazbeton bu gözenekli yapısı sayesinde iyi ısı yalıtımını sağlayan, hafif ama basınç dayanımı yüksek, yangına ve depreme dayanıklı hafif beton grubuna giren çağdaş bir yapı malzemesidir.

" Kuvarsit Kırma-Eleme Tesisi Kireç Değirmeni Kum Hazırlama Birimi Kum Çamuru Hazırlama Sistemi Döküm Sistemi Kalıplama Sistemi Kesme Hattı Alt Kape Ve Blok Ayırma Sistemi Otoklavlar Boşaltma Ve Paketleme Sistemi Kalıp Taşıma, Temizleme Ve Yağlama Sistemi Silolar Buhar santralı Gaz Beton Stok Sahası Yardımcı üniteler, -Kalite kontrol -Bakım MONTAJ VE İŞLETME Kalifiye ve deneyimli çalışanlar/kadro tarafından profesyonel montaj/kurulum Konstrüksiyonlarımız/sistemlerimiz ve makinelerimizin teslimatından sonra deneyimli teknisyen ve uzmanlarımız tarafından montaj edilir ve işletmeye alınır. Hizmet kapsamımız, ufak servis işlerinden, denetimli montaj (izleme ve teknik yönetim) veya tüm kurulum işlemlerine kadar sizin istekleriniz doğrultusunda gerçekleşir. Bu süreç içerisince, uzmanlarımız teknik idareden sorumlulardır ve her daim yanınızda olacaklardır. "

Monte edilmiş sistem/konstrüksiyonlar çalışanlarımız tarafından gereksinimlere uygun olarak kontrol edilmektedir. Gerçekleştirilen ortak test çalışmalarında öngörülen kapasiteyi en iyi şekilde nasıl uygulayabileceğimizi belirliyoruz. Kalifiyeli çalışanlarımız, sistemlerim devreye alınması için gerekli olan mekanik ve elektriksel ince ayarları yapmaktadırlar. Biz sadece sistemleri kurmak ve onları işletmeye almakla sınırlı değiliz; aynı zamanda çalışanlarınıza da eğitim sunabiliriz. Bizim için çalışanlarınızın mümkün oldukça sistem ile aşina olmaları önemlidir. Bu yüzden sistemlerimizin devreye girme aşamasında sizi dahil etmek istiyoruz. Bu sayede, çalışanlarınız üretimin ilk gününden itibaren sistemi öngörülen bir şekilde kullanabilir, bakımını yapıp çalıştırabilir. Böylece, sistemin küçük arıza durumlarında çalışanlarınız tekrardan kendileri çalıştırabilir ve böylece aksaklık/durma süreleri azaltılabilir veya önlenebilir. Çalışanlarınız, farklı eğitim ve pratik kurslarda bilgilerini ve tecrübelerini daha da derinleştirebilirler. Bu sayede, eğitim almış çalışanlarınız hem üretim akışını daha iyi bilip aynı zamanda şirketiniz ile kendini özleştirecektir. Bu alanda sahip olunan uzmanlık ve bu sayede yaratılan motivasyon şirketinize muazzam artı bir değer yaratır. Elbette, makine ve sistemlerin kurulumu ve devreye alınmasından sonra da size yardımcı olup sizi desteklemeye devam edeceğiz. Her zaman verimli ve hızlı servisimize güvenebilirsiniz. Hizmetlerimiz * Eğer bir gazbeton fabrikası sahibi olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizler için Dünya’nın en modern gazbeton tesisini tasarlayıp , üretime geçene kadar tüm aşamalarda yanınızda hizmet verebiliriz.

* Eğer makine üreticisi bir firma iseniz ve müşterilerinize anahtar teslimi gazbeton fabrikası sunmayı planlıyorsanız, size proje danışmanlığı yapabilir, modern projelerimiz üzerinde kendi makinelerinizi uygulamanızı sağlayabiliriz. Aşağıdaki adımları sırasıyla gerçekleştirerek fabrikanızı hazır hale getirebiliriz : Kurulacak olan tesisin, lokasyon özelliklerine göre pazar payı değerlendirilerek üretim kapasitesinin belirlenmesi Pazar payına uygun en ekonomik ve kompakt gazbeton tesisi prototiplerinin çizilmesi Üretim için gerekli olacak olan hammadde ve maden kaynaklarının değerlendirilmesi Tesise ait, gerekli olan maden ve çevre izinlerinin alınmasında danışmanlık Fabrika inşaatı ve makineler de dahil olmak üzere fabrika kurulum maliyetlerinin sunulması Gazbeton üretimi esnasında kullanılacak hammadde miktarlarının ve enerji sarfiyat miktarlarının çıkarılması Fabrika bölgesi itibariyle teşvik bölgesi kapsamında ise hazine müşteşarlığına sunulmak üzere yatırım teşvik belgelerinin hazırlanması

MEKANİK VE MAKİNA REVİZYON MONTAJ DEMONTAJ

Prototip projelerin yönetmeliklere göre uyarlanarak mimari , statik , mekanik , elektrik , otomasyon , taşkınlardan önleme ve toprak koruma projelerinin hazırlanması Tesise ait altyapı ve üstyapı projelerinin hazırlanması Makine temellerinin donatı ve kalıp projelerinin hazırlanması Fabrikayla ilgili her türlü inşaatsal imalatın teknik şartnamelerinin hazırlanarak ihaleye hazır hale getirilmesi İnşaat sürecinin takibi Fabrika içindeki tüm makinelerin teknik özelliklerini içeren şartnamelerin, yıllarca makineleri deneyerek elde ettiğimiz tecrübe ışığında hazırlanarak, ihaleye ve siparişe hazır hale getirilmesi Üretimi sağlayacak olan tüm makinelerin sipariş ve makine imalatı sürecinde kordinasyonun sağlanması. Alman ve Türk menşeli partnerlerimizle birlikte, gazbeton fabrikası için en kaliteli, sağlam, sorunsuz makinelerin imalatını ve tedariğini sağlayarak, tesisin tüm makinelerinin montajı tamamlanana kadar destek sağlanması Fabrikanın üreteceği gazbetonlar için ideal reçetelerin hazırlanması Üretim sonrasında periyodik makine bakımları ve sorunlarına karşı deneyimli personel takviyesi Üretilen malzemelerin ulusal onay belgelerinin alınması sırasında danışmanlık Fabrikada çalışacak olan personellerin niteliklerine göre liste halinde kadrolarının sunulması Gazbeton ile ilgili tüm standartlar konusunda destek Üretilen malzemelerin satılması için, oluşturulacak olan satış personeline gazbeton satış stratejileri hakkında gerekli desteğin verilmesi Gazbeton üretim Makinaları Gazbeton üretim tesisi Gazbeton üretim tesisi Maliyeti Gaz BETON NASIL YAPILIR Söke Gazbeton fabrikası Gaz beton NASIL sıvanır Ytong sağlamlık Testi Gaz beton üretim maliyeti

Altınok Makina Faaliyet Alanları

Makina Mekanik ve Yapısal Çelik