Image

MAKİNA MONTAJ DEMONTAJ İŞ GÜCÜ DESTEĞİ

fAALİYET ALANLARIMIZ Endüstriyel Tesis ve Enerji Santralleri Borulama Dizayn ve Mekanik Montaj İşleri Kojenarasyon ve Trijenarasyon Mekanik İmalat ve Montaj İşleri Konteynır İmalatı, Akustik Panjur ve Ses Kaseti Tasarım ve İmalatı Gaz ve Dizel Motorlar İçin Kritik Tip Susturucu ve Yağ/Yakıt Tankı İmalatı Jeneratör Odası Bina İçi Tavan/Duvar Ses Yalıtımı ve İzolasyonu Dizel Jeneratör Mekanik Montajı Pompa ve Skid Grupları İmalatı Toz Tutma Sitemleri ve Ekipmanları İmalat, Montaj Yedek Parça ve Bakım İşleri (Noktasal Toz Tutma Filtreleri, Silo Üstu Filtreler ve Modüler Sistem Filtreleri) Çelik Konstrüksiyon Dizayn İmalat ve Montaj İşleri Malzeme Besleme Sistemleri (Elevatorler, Bantlı Konveyorler, Vidalı ve Zincirli Götürücüler, Mixerler, Rotary vb.) Modüler ve Kaynaklı Tip Hammadde Silosu ve Bunkerleri Dizayn İmalat ve Montaj İşleri Pnömatik Transport Sistemleri Proje Mühendislik Mekanik Taahhüt ve İşletmeye Alma

" Water Treatment Plant Ship Building Industry Cooling Plant Turn key Industrial Plant Erection Works Project Based Welded Fabrications Tanks and atmospheric vessels Field storage tanks shop or site assembled Pressure vessels Towers and accecories Cone cleaner, cone scraper Columns Stacks Drums Driers Thickener tanks Filters Heat Exchangers Shell and Tube, Rod Baffle Skids metering skids, injection skids, filtration skids Spools Converters Autoclaves Agitators Reactors Cyclones Evaporators Vacuum tanks Steam superheaters Furnaces Silos and bunkers Boilers Steel coils Convenction and Radiant Condensers "

Scrubbers Economizers Cryistallizers Bleachers Separators Metering stations Bins Hoppers Densfer Toz ve granül malzemelerin yoğun faz’da pnömatik olarak sevk edilmesi için kullanılır. Transport kapasitesine göre çeşitli tank hacimlerinde St 37 veya AISI 304 malzemeden imal edilirler. Özellikle, çimento, dolamit, feldispat, kireç, silis kumu, döküm tozu, kül, plastik hammaddeleri , kimyasal tozlar, şeker, un v.b malzemelerin pnömatik transportunda yoğun olarak kullanılır. Densfer ile bir toz malzemenin pnömatik olarak sevk edilebilmesi için tozun taşıması gereken bazı özellikler vardır. Bu özelliklerin başında, hava ile homojen bir şekilde karışabilmesi özelliğidir. Diğer özellikler ise malzemenin belli değerleri sağlayacak şekilde şekilde nemsiz(kuru) ve topaklaşma olmayan bir karakteristiğe sahip olmasıdır. Bu şartlar sağlandıktan sonra tozun kimyasal özellikleri ile birlikte transport sırasında tozun kırılması ve parçalanması gibi fiziksel değişimlerin önemli olup olmadığı araştırılır.

Endüstriyel Borulama ve Mekanik Montaj Endüstriyel tesislerin borulama projelerinin dizaynı ve saha uygulaması yapılmaktadır. Borulama projelerinde müşteriye izometrik çizimler, yerleşim çizimleri ve malzeme listeleri eksiksiz ve hatasız olarak sağlanmaktadır. Saha uygulamalarında ise yüksek tecrübeye sahip ekiplerimizle çalışmaktayız. Mekanik Montaj işlerinde ise her türlü çelik konstrüksiyon, duct, borulama, ekipman ve makina montajı yapılmaktadır.

MEKANİK VE MAKİNA REVİZYON MONTAJ DEMONTAJ

Filtre sistemlerinde kullanılmak üzere gerekli olan küçük kapasitedeki fanlar tarafımızca imal edilmekte, büyük kapasitedeki fanlar ise sektörün önde gelen tedarikçilerinden sağlanmakatadır. Modüler Tip Filtreler Modüler Jet Pulse Filtreler, noktasal ve merkezi toz toplama üniteleridir. Demonte edilebilen gövde ve piramit bunker yapıya sahiptir. Vidali Konveyor ve hava kilidi (Rotary) ile demonte olabilen civata bağlantılı ve kısmen kaynaklı imal edilmektedir. 3.000 m³/h ile 180.000 m³/h kapasite aralıklarında imalat yapılabilmektedir. Siklojet Tip Filtreler Siklojet filtreler gaz ve tozsuzlaştırma sistemlerinde teğetsel giriş ve ön ayırma siklonu ile yüksek toz konsantrasyonları için tavsiye edilmektedir. 30.000 m³/h kapasiteye kadar imal edilmektedir. Silo Üstü Filtreler Silolarda elevator başlıklarında konveyor dönüş noktalarında serbest dolum bunkerlerinde, pnomatik transport yapılan sistemlerde kullanılmaktadır.

Altınok Makina Faaliyet Alanları

Makina Mekanik ve Yapısal Çelik