Image

MAKİNA MONTAJ DEMONTAJ İŞ GÜCÜ DESTEĞİ

Kalsinasyon ve Kurutma Kalsinasyon ve Kurutma Yatay Kalsinasyon Fırını Toz ve Sıvı Mikserleri Paketleme Paletleme Streçleme Kırma & Öğütme Eleme Seperasyon Kalsinasyon Kurutma Yatay Kalsinasyon Fırını Kurutma Döner Fırını Tozsuzlaştırma Proses Ekipmanlar

" Mikserler Paketleme Makinaları Elek Seperatör Kırıcı Pimli Değirmen Helezonlar Elavatörler Tozsuzlaştırma Ekipmanları – Filtreler Hatsonu Paletleme - Streçleme "

MRP-Pimli Mikronize MRP-Serisi Pimli Mikronizemiz, farklı sertlikteki kuru ya da az nemli malzemeleri yüksek kapasitelerde öğütmek üzere tasarlanmıştır. Çeşitli madenler, kimyevi maddeler ve minerallerin mikronize öğütülmesi ve granül haline getirilmesinde kullanılır.

Kompakt yapısı ve üstün performansı ile daha yüksek kapasite ve daha büyük malzeme girişi için uygundur. Pimli öğütücülerimiz atılacak malzemenin viskozitesini dengeler. Mikronize, motorun aşırı yüklenmesini önlemek için otomatik sistem kapatma ile donatılmıştır. Verimli teknoloji ve enerji özellikle sürekli çalışan makineler için önemlidir. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performansı mümkün kılar.

MEKANİK VE MAKİNA REVİZYON MONTAJ DEMONTAJ

Kimyasallar ve gıda maddelerinde kullanılabilecek şekilde opsiyonel olarak paslanmaz çelikten üretim yapılabilmektedir. Değiştirilebilir elek tasarımına sahiptir. Bıçak değişimleri kolaydır. Mikronize, motorun aşırı yüklenmesini önlemek için otomatik sistem kapatma ile donatılmıştır. Pimli öğütücülerimiz atılacak malzemenin viskozitesini dengeler. Verimli teknoloji ve enerji özellikle sürekli çalışan makineler için önemlidir. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performansı mümkün kılar. Müşteri talebine göre çeşitli kapasitelerde pimli mikronize öğütücü üretimlerimiz mevcuttur.

Altınok Makina Faaliyet Alanları

Makina Mekanik ve Yapısal Çelik