Image

MAKİNA MONTAJ DEMONTAJ İŞ GÜCÜ DESTEĞİ

Konveyör Sistemleri Yetişmiş ve tecrübeli üretim elemanlarımız ve teknik personelimizle her türlü konveyör sistemi tasarım ve üretim ihtiyacınız için hizmetinizdeyiz. İhtiyacınızı bize iletin, teknik kadromuzun desteğiyle size uygun çözüm projesini sunalım ve sisteminizi en kaliteli şekilde üretelim. Ağır Yük Konveyörleri

" Alüminyum Şaseli Konveyörler PVC Bantlı Konveyörler Rulolu Konveyörler Dedektörlü Konveyörler Modüler Bantlı Konveyörler Akordiyon Konveyörler Elevatör Konveyörler "

Mekanik Yedek Parça İmalatı Firmaların ihtiyacı olan yedek parça ve makinelerin, yerinde ölçüm yapılarak, numuneye göre veya teknik çizime göre imalatını kendi atölyelerimizde gerçekleştirmekteyiz.

Teleskopik Konveyörler Konveyörler özellikle ağır ve büyük maddelerin taşınması için faydalı olmakla beraber; bir çok ürünün hızlı, etkin ve kolay bir şekilde taşınmasını sağladığı için sıklıkla talep edilmektedir. Farklı sanayi dalları ve farklı ihtiyaçlara göre değişik konveyör biçimleri mevcuttur.

MEKANİK VE MAKİNA REVİZYON MONTAJ DEMONTAJ

Başlıca Kullanım Alanları: Otomotiv, Tarım, Elektronik, Gıda, İlaç, Havacılık, Cam Endüstrisi, Kimya, Ambalaj, Demir Çelik, Gübre, Seramik, Çimento, Geri Dönüşüm

Altınok Makina Faaliyet Alanları

Makina Mekanik ve Yapısal Çelik