Image

MAKİNA MONTAJ DEMONTAJ İŞ GÜCÜ DESTEĞİ

TÜRBÜNLÜ DOLUM MAKİNESİ Paketleme makinesi (türbinli dolum sistemi) 2µ-100 µ tozların granül haldeki çeşitli gıda, kimyasal ve kuru karışım malzemelerin ventilli torbalara doldurulup paketlenmesi için kullanılır. Kraft kağıt, PE, PP torbaları için uygundur. KARIŞIM TOZ MİKSERLERİ Mikserler farklı özelliklerde ki maddeleri belirli bir zaman içerisinde, homojen olarak karıştırmada kullanılır. İsteğe göre Normal veya CrNi malzemeden yapılabilir. Mikserlerin dizaynı, karışım yapılacak ürüne göre düzenlenir. Kapasiteleri 500-3000 kg arasında değişir. DEPOLAMA STOK SİLOLARI SEVK EKİPMANLARI HELEZONLU KONVEYÖRLER Helezon Konveyörlerimiz istenilen ve gerekli olan özelliklerde üretilmektedir. Genel olarak toz veya taneli her türlü maddeyi bir yerden başka bir yere nakletme boşaltmada kullanılan makinelerdir. Sabit, seyyar vb. helezonlarımız üretilmektedir.

" Dolum yapmak için öncelikle çuvalın taşıma halkaları makine askılarına elle takılır. İstenen dolum değeri kontrol panelinden seçilir ve dolum başlatılır. Yük sensörlerinin belirlenen değere ulaşıldığı sinyalini iletmesi ile dolum otomatik olarak durur ve hidrolik asansör çuvalı rulo konveyör üzerine bırakır. Taşıma halkaları elle askılardan çıkarılır ve kolay sevk için konveyör çuvalı öne doğru taşır ve makine sonra ki dolum için hazır hale gelir. Altınok BIG-BAG DOLUM MAKİNESİ ile çimento, yapı kimyasalları, kalsit, kuru bakliyat, un, tuz, şeker, plastik granül, kömür tozu, pelet, zirai ilaç ve benzeri birçok gıda, maden ve kimya ürününün dolumu kolaylıkla yapılır. Dolum kapasitesi malzeme özelliklerine göre farklılık göstermekle beraber yaklaşık olarak 10-12 ton/saat olarak gerçekleşmektedir. "

BIG-BAG DOLUM MAKİNESİ BIG-BAG DOLUM MAKİNELERİ tane boyutu mikronize haldeki tozdan granül ölçülerine kadar olan nemden arındırılmış nihai ürününlerin endüstride BİG-BAG, Q-BAG veya JUMBO BAG olarak isimlendirilen çuvallara dolumunu yapan makinelerdir. Besleme tipi dolumu yapılacak ürünün cinsine göre vidalı (helezonlu), bantlı veya yıldız besleyici ile olabilir.

Kül silosu tahliye silobas yükleme körüğü Kül Dolum Sistemleri Kül silosu dolum sistemleri Tank dolum sistemleri Kül big bag dolum sistemleri Oktabin dolum sistemleri Kamyona kül ve curuf yükleme sistemleri Kül silobası dolum sistemleri Depo, bunker kül dolum sistemleri

MEKANİK VE MAKİNA REVİZYON MONTAJ DEMONTAJ

atay Toz Mikserleri alanında uzun yıllardır geliştirdiği teknoloji ile yüzlerce tesisin can damarı olan iyi karışımları sağlayarak kullanıcıların kaliteli ürün imalatına destek olmaktadır. Mikseri oluşturan her bir parça büyük bir tecrübe ve çalışmanın ürünüdür. Gelişmiş yataklama sistemi ve aşınmaya yüksek dayanımlı karıştırma elemanlarından ürün giriş ve çıkış üniteleri, ana gövde ve tahrik sistemine değin sizlere uzun yıllar hizmet sunmaya devam eder. Ayrıca turbo parçalayıcı, otomatik numune alma aparatı, hidrolik kavrama opsiyonları da hizmetinize sunulmaktadır. Firmamız, siz değerli müşterilerimize en ekonomik ve en yüksek verimliliğe sahip ürünleri sunabilmek adına Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vermektedir. Mühendislerden ve çok büyük bilgi birikimine sahip personellerden oluşan firmamız, sürekli olarak başarılı projelere imza atmaktan gurur duymaktadır. Yatay toz mikserlerinde en hızlı şekilde homojen karışımın elde edilebilmesinde karıştırıcı kanatlarının karıştırma açısı büyük rol oynamaktadır. Sektöründe lider olan firmamız, Uludağ Üniversitesi ile birlikte yürütmüş olduğu çalışmalarla çevresel hız ve malzeme yapısını da dikkate alarak kanat tasarımı yapmıştır. Üniversite ile birlikte yürütülen mühendislik çalışmaları sayesinde mikserimizle kısa sürede homojen karışım elde edebilmenin konforunu yaşayacaksınız. Mikser boşaltma süresinin kısa olmasının önemli olduğu tesislerde, komple açılır taban opsiyonuna sahip yatay toz mikserlerimiz tercih edilmektedir.

Altınok Makina Faaliyet Alanları

Makina Mekanik ve Yapısal Çelik