Image

MÜŞTERİ EKİPMAN TEEMİNİ MAKİNA MONTAJ DEMONTAJ İŞ GÜCÜ DESTEĞİ

ENDÜSTRİYEL TESİSLERİN ÜRETİM TESİSLERİNİN MÜŞTERİ TEEMİNİ EKİPMAN MONTAJI İŞLERİ Günümüzde satınalma hizmeti yapılmış ekipmanların montajını Altınok Makina olarak Yapmaktayız. EKİPMAN VE YEDEK PARÇA Ağır sanayi tipi ve Aeroderivative Gaz Türbinleri bulunduran enerji santrallerine geniş yelpazede yedek parça temini sağlıyoruz. Aynı zamanda Pro-Per, Donaldson Filtre Sistemleri firmasının Türkiye ve Bulgaristan’da distribütörlüğünü sürdürmektedir. Üstün Donaldson teknolojisine sahip ürünleri temin etmenin dışında, enerji sektöründeki tecrübelerimiz ve yetiştirdiğimiz uzmanlarımızla müşterilerimize satış sonrası teknik destek hizmetlerimizi de sunuyoruz. Tüm bunlara ilave olarak hava giriş odası modifikasyonları ile müşterilerimize mevcut çevre şartlarına daha uygun çözüm geliştirerek üretim performanslarının artmasında destek sağlıyoruz.

" Yedek Parça Hizmetleri ALTINOK uzun yıllara dayanan deneyimi ile gerek yurtiçi gerekse yurtdışı endüstriyel tesislere gerekli yedek parça tedariklerini yapmaktadır. Kalite kontrol takibi ve süreç yönetimi ile bir çok fabrikanın güvenilir ekipman tedariği kaliteli, hızlı ve uygun şekilde başarıyla gerçekleştirilmektedir Teknolojik İmalatlar Döküm Ekipmanlar Dişli Grupları Ağır Ekipmanlar Öğütücü Ve Kırıcı Grupları Sevk Hatları Tedarik kapsamımızdadır. MONTAJ - DEMONTAJ Proje karakteristik bilgilerini aldıktan sonra, yurt içinden temin edilecek tüm ekipmanların dizaynını yaparak çalışmaya başlıyoruz. Müşterilerimizin çalıştığı diğer taşeron firmalarla, inşaat aşamasından itibaren birlikte çalışarak projeleri en başından takip ediyoruz. Diğer firmalarla oluşturduğumuz takım çalışması çerçevesinde, uygulama tecrübelerimizi ön plana çıkarak projelerde ihtiyaç olabilecek revizyonların gerçekleşmesini sağlıyoruz. "

Çeşitli sebepler ile üretimini durdurmuş tesislerin gerek yeni projelerde kullanılması gerekse ülke ekonomimize geri dönüşüm yolu ile kazandırılması amacıyla demonte edip yeni projelerde tesis ediyor ya da geri dönüşüm tesislerinde ayrıştırıyoruz.

Türkiye'nin ve dünyanın fabrikalarını projelendiren, fabrikalara ihtiyaç duyulan her ekipmanı tedarik eden, montaj yapıp devreye alan, bakımını yapan, otomasyon sistemleri kuran, prosesleri denetleyen, danışmanlık hizmeti veren ALTINOK, sektörlerimizin üretim kalitesi ve artan verimi için çalışıyor. Endüstriyel müteahhitlikte yenilikçi adımlar atıyor. Geleceğe güvenle bakan kurumların destekçisi oluyor. Dünyanın dört bir yanındaki fabrikalar için yapısal çelik, döner fırın, filtre, siklon, silo, taşıma ve besleme sistemleri imalatları yapan ve makina yapımında en yeni teknolojilerle yaratıcı mühendisliği buluşturan ALTINOK, ekonomiye hayat veren çimento fabrikaları, enerji santralleri, demir çelik tesislerinin güçlenmesi, ilerlemesi ve gelişmesi için hizmet veriyor, üretim yapıyor. Mühendislik ve Tasarım Proje Yönetimi Makina ve Ekipman Tedariği Üretim Betonarme ve Yapısal Çelik Montaj Otomasyon

MEKANİK VE MAKİNA REVİZYON MONTAJ DEMONTAJ

Çimento ve Maden teknolojileri , çimento ,maden ve hammadde sektöründe yer alan tüm tasarım ve mühendislik hizmetleri ile ilgilenmektedir. CMT Hizmetleri: Proje genel çizimleri Proses akım şemaları Inşaat mühendsiliği ve tasarım Çelik yapıların inşası Makine mühendisliği ve tasarımı Teknoloji projeleri Yardımcı ünitelerin tasarımı

Altınok Makina Faaliyet Alanları

Makina Mekanik ve Yapısal Çelik