Image

MAKİNA MONTAJ DEMONTAJ İŞ GÜCÜ DESTEĞİ

Gıda & İlaç Gıda ve ilaç sanayinin ihtiyaç duyduğu stoklama, dozajlama, pnömatik veya mekanik nakil ile farklı ürün reçetelerine uygun miksaj makinelerini temsilcisi olduğumuz firmalar aracılığıyla sunmaktayız. Ayrıca kontrol ve boyut ayrımı için gerekli elekler ile güvenilir tane boyut hassasiyeti sunuyoruz. Gıda sanayinde özellikle tanecik yapısına zarar vermeden ürünlerin taşınması ve kirliliğe sebebiyet vermeyecek şekilde havalı olarak karıştırılması, silo içindeki malzemelerin akışkanlaştırılması için tasarlanmış teknolojiler ile proses kolaylığı sağlıyoruz. Atomizer

" Özel Kurutucu Evapor Flash Evapo Heapum Flash Evapo Ribocone Mikser Kurutucu Flow-Jet Granulatör Akışkan Yataklı Kurutucu Hibrid Kurutma Sistemleri Döner Kurutucu Süper Döner Kurutucu Kid's Cooker Sterilizatör KPU Sterilizatör "

Gübre & Yem ve Katkıları Batmaz Mühendislik Mekanik Makine İmalat Çelik Yapılar olarak, gübre ve yem fabrikalarının ihtiyacı olan girdi hammaddelerinin öğütülmesi, stoklama, taşıma, dozajlama ve boyutlandırma gibi tüm süreçlerinde müşterilerimize hem ekipman tedariği sağlıyor hem de kurulum ve devreye alma hizmeti veriyoruz. Özellikle fosfat, kalsit ve kireç öğütmeleri, mekanik veya pnömatik nakil ve aktarma sistemleri, kaba ve mikronize eleme sistemleri ile verimli üretim prosesleri dizayn ediyor, imalat ve montaj hizmeti sunuyoruz. Boya & Kimya Firmamız boya ve kimya sektörüne yönelik olarak öğütme, dozajlama, tartım, karıştırma ve pnömatik nakil sistemleri tedarik etmektedir. Özellikle toz boya sektöründe Alman Neuman Esser firması ile birlikte toz boya öğütme ve seperasyon sistemlerinin tedariğinin yanı sıra anahtar teslimi toz boya hatları kurabiliyor ve Neuman Esser'in bu konudaki deneyimiyle firmalarımıza danışmanlık sağlayabiliyoruz. Kimya sektöründe ise toz kimyasallar üretim reçetelerin hazırlanması için gerekli hassas dozajlama tartım sistemleri ile karıştırma, kurutma, evaporatör sistemleri tedarik ediyoruz.

Çamur Kurutucu Çimento Sanayi Firmamız, çimento sanayine yönelik olarak, kömür öğütme, klinker taşıma ve atık hazırlama sistemleri tedarik etmektedir. Ayrıca ülkemizde henüz yaygın olmayan yeni nesil baca gazı arıtma yöntemleri ile SOx ve NOx gazlarının bertarafının yanı sıra HCl, ağır metaller ve civanın çöktürülmesi ve bertafı ile ilgili kompakt sistemlerin tedarik ve uygulamalarını yapıyoruz. Bunu sağlayabilmek için sodyum bikarbonat, trona ve aktif karbon pulverizasyon ve enjeksiyon sistemlerini içeren paket çözümler sunuyoruz. Enerji Santralleri Firmamız, glabal partneri olduğu KC Green Holdings marifetiyle enerji üretim santrallerinin anahtar teslimi baca gazı arıtma sistemlerini kurabilmektedir.

MEKANİK VE MAKİNA REVİZYON MONTAJ DEMONTAJ

ÜRÜNLER KIRICILAR TİTREŞİMLİ ELEKLER BANDLI KONVEYÖRLER PRİMER TESİSLER BESLEYİCİLER YIKAYICILAR ÜRÜNLER KIRICILAR ÇENELİ DARBELİ KONİK ÇİFT YÖNLÜ DARBELİ DİK MİLLİ ÇEKİÇLİ SİLİNDİR TİTREŞİMLİ ELEKLER BANDLI KONVEYÖRLER PRİMER TESİSLER BESLEYİCİLER YIKAYICILAR HABERLER REFERANSLAR GENEL BİLGİLER

Altınok Makina Faaliyet Alanları

Makina Mekanik ve Yapısal Çelik