Image

MAKİNA MONTAJ DEMONTAJ İŞ GÜCÜ DESTEĞİ

Seramik Sanayi Altınok Mühendislik Mekanik Makine İmalat Çelik Yapılar , seramik alanında sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini çeşitli firmalarının teknolojik knowhow'ı ile birleştirerek, siz müşterilerine hem pres öncesi hem de pres sonrası sistemleri tasarlamakta ve tedarik etmektedir. öğütme sistemlerinin verimli hale getirilmesi ve gereksiz enerji sarfiyatlarını önlemek adına duvar karosu, yer karosu ve sırlı granit ürün tipolojilerinde seramik massesinin kuru öğütme yöntemiyle öğütülmesinin getirdiği avantajları birebir LB Test Merkezinde test imkanlarıyla sunuyor, bu sistemle üretilecek karoların kalite sorumluluğunu da alarak sektöre destek sağlıyor, aynı zamanda granül masse dozajlama ve taşıma sistemleri tasarlıyoruz. -------------------------

" bantlarında ihtiyacınız olan tüm makine ve ekipman konusunda sizi geniş bir ürün yelpazesi ile destekliyoruz: Airless sabit ve hareketli sırlama kabinleri, Diskli sırlama kabinleri, Sır pompaları (geleneksel ve yeni nesil smart pompalar), otomatik kabin yıkama sistemi, Kampana, Vela, Glaze Station (sır yoğunluğunuz daima sabit), karıştırıcılı sır kazanları, demir tutucu daldırma mıknatıslar, karo kurutucu UV lamba sistemi ve benzeri birçok aksesuar ile sırlama hatlarınızda kaliteyi ve güveni bir arada sunuyoruz. Hammadde Tartım, Dozajlama ve Taşıma Sistemleri Seramik Masse Kuru Öğütme Airless Sırlama Kabini "

Airless Sırlama Kabini (4 nozul) Sır Pompası Alçı Kurutma Fırını Alçı Kurutma Fırını Jet Toz Filtresi Jet Toz Filtresi Klape Klape Su Bazlı Boya Makinaları Su Bazlı Boya Makinaları Yapı Kimyasal Paketleme Makinası Yapı Kimyasal Paketleme Makinası Paketleme Makinası Paketleme Makinası Pimli Değirmen Makinası Pimli Değirmen Makinası Mikser Karıştırıcı Mikser Karıştırıcı Kalsit bir mineral adı olup karbonatlı kayaçları oluşturan bu mineralin kimyasal yapısı CaCO3’dır. Çeşitli şekillerde kristal halde bulunan (rombaeder, skalenoeder şeklinde kristallenir) camsı parlaklıkta, renksiz saydam yapıdadır. Kolay öğütülür ve beyaz renkli bir toz elde edilir. Sertliği Moh’s skalasına göre 3, yoğunluğu ise 2,6-2.7 aralığındadır. Ülkemizde kalsit adı ile üretilen mineral, karbonatlı kayaçların (kireçtaşı, mermer, tebeşir) ana mineralidir. Bu formasyonlar;

Kağıt sektörü Boya sektörü Plastik ve kablo sektörü İnşaat sektöründe sıva, macun, derz dolgusu, alçı üretimi Yapıştırıcılar Gıda sektörü (Türkiye’de henüz gelişmemiştir.) Seramik sektörü (60-100 mikron boyutu) Halı tabanı, yer muşambası sektörü İlaç sektörü Kömür santrallerinde hava kirliliğini önlemek için kullanılmaktadırlar.

MEKANİK VE MAKİNA REVİZYON MONTAJ DEMONTAJ

Kömür Zenginleştirme Tesisleri Batmaz Mühendislik Mekanik Makine İmalat Çelik Yapılar olarak, ülkemizde bulunan kömürlerin zenginleştirilmesi ile ilgili alanında uzaman Allmineral firması ile birlikte yeni çözümler sunuyoruz. Kömür özelliklerine bağlı olarak işletmelerin en büyük sorunlarından olan su temini, kimyasal kullanımı, kimyasalların geri kazanımı, atık suların bertarafı gibi sorunları ortadan kaldıracak bunun yanında düşük işletme maliyeti ve uygun kalitede kömürün üretilebilmesi için tesisler dizayn ediyor ve kuruyoruz. Metalik Cevher Tesisleri Alanında uzman temsilci firmalarımız marifetiyle endüstriyel veya metalik cevher zenginleştirme tesislerine kırma, eleme, boyutlandırma ekipmanlarının yanı sıra, gravitasyonel ve manyetik ayırım ekipmanları ile flotasyon sistemlerini tedarik ediyor, tesis dizaynı yapıyor ve kurulum hizmeti veriyoruz.

Altınok Makina Faaliyet Alanları

Makina Mekanik ve Yapısal Çelik