Image

MAKİNA MONTAJ DEMONTAJ İŞ GÜCÜ DESTEĞİ

Yağ Fabrikası Tesis Kurulumu YAĞ FABRİKASI TESİS KURULUMU YAĞ RAFİNERİ İMALATI DEODORİZE KAZANI HAM YAĞ TANKLARI STOK TANKLARI BORULAMA İŞLEMİ Yağ Fabrikası Tesis Kurulumu Seta Çelik yağ üretimi için gerekli olan, margarin dolum makinaları ve chiller grubu gibi farklı nitelikteki ürünleri işleyerek Yağ Fabrikası Tesis Kurulumu yapmaktadır. Pazara bağlı olarak, müşterilerin Yağ Çıkarma işlemine ihtiyaçları, birinci sınıf kalitede yağ elde etme ve bitkisel yağ rafine etme işlemi için Yağ Fabrikası Tesis Kurulumu gerekli olacaktır. Yağ Fabrikası Tesis Kurulumu elde edilen rafineri yağ ve sıvı yağın tam bir arıtma işleminden geçmesi için gereklidir. Doğal yağ esansiyel yağ asitleri içerir, fakat aynı zamanda rafine etme ve deodorizasyon işlemi için deodorize kazanı kullanılır ve üretim işleminden sonra toplanan doğal balmumları kalıcı değildir. Ek olarak borulama işlemleri için filtreler ve boru tesisatı işleri, presler çift cidar borulama, eşanjör, chiller grubu, otomasyon işleri, tesis devreye alma hizmetlerimiz ile Yağ Fabrikası Tesis Kurulumu yapılmaktadır. Toprak Holding Yağ fabrikası kurulumu Kristal Yağları 6 adet paslanmaz çelik depolama tankı imalatı ve montajı Yağ Fabrikası Tank imalat ve borulama işleri Kristal Yağları 2,000 m3 kapasiteli CS depolama tankı imalatı Kristal Yağları 2 adet depolama tankı imalat ve montajı Cargill 1 adet saha tankı imalatı Nestle Türkiye Borulama Kaydırma İşleri

" Ayçiçek ve Zeytin Yağı Üretim Tesis Kurulumu Ayçiçek ve Zeytinyağı üretimi için karıştırıcı tank (mikser) Üretimi; Makfen, proje kapsamında 6 ton/saat kapasiteli 6 adet mikser üretimi gerçekleştirmiş olup sevkiyat, kurulum ve devreye alma işlemini tamamlamıştır. Makfen üretimi 7 aşamadan oluşmaktadır. "

Projelendirme aşamasından sonra üretim planlaması yapılıp üretim aşamasına geçilir. Üretim her aşamasında kontrol edilip projeye uygunluğu test edilir. Projeye uygunluk ve kalite testleri yapıldıktan sonra ambalajlama ve sevkıyat aşamasına geçilir. Mühendislerimizin kontrolünde teknik personellerimiz tarafından montaj aşamasına geçilir. Müşterimizin’de kontrolünde son testler tamamlanıp devreye alma işlemi yapılır. Belgelendirme ve raporlama yapılarak proje sonuçlandırılır.

– Projelendirme – Üretim Planlaması – Üretim – Kalite ve Uygunluk Testleri – Paketleme ve Sevkiyat – Montaj ve Devreye Alma – Belgelendirme ve Raporlama Müşterimiz tarafından talep edilen ürünlerle ilgili öncelikle projelendirme çalışması yapılmaktadır.

MEKANİK VE MAKİNA REVİZYON MONTAJ DEMONTAJ

Lpg Stoklama Tesisleri Komple Kurulum İşleri Faaliyet AlanlarımızBy Editor20 Aralık 2017 Petrol doğada ham olarak bulunur. Ham petrol rafinerileri de farklı sıcaklıklarda kaynayıp buharlaşır. Bu özellikten yararlanılarak ayırımsal damıtma yöntemiyle ürünler ham petrolden Mazot, fueloil, Benzin, Gazyağı, Sıvılaştırılmış Petrol Gazı (LPG) olarak ayrıştırılır. Firmamız Uluslararası normlarda projelendirilmiş tesisin kurulum için; tüm karbon çeliği, boru, fittings, pompalar, vanalar, basınçlı kaplar, tüp dolum ekipmanları ile tüm imalatlarda montaj,… Details Endüstriyel Borulama ve Proses İmalat işleri Faaliyet Alanlarımız Alıcı tarafından verilen proses akış diyagramlarına, ekipmanların teknik özelliklerine ve malzeme seçimlerine göre EN ve ASME standartlarına uygun olarak borulama tasarımı yapılması Tasarım sonunda alıcıya aşağıdaki bilgiler sunulmaktadır. Genel Yerleşim Planı 3D Model İzometrik Çizim Boru Planları Malzeme Listeleri Proses akış diyagramı üretim hatlarının, üretim ekipmanlarının, üretim aşamasında gerekli akış kontrol ekipmanlarının ve bunların birbirleri… Details Endüstriyel Yangın ve Sprinkler Sistemleri İmalat İşleri Faaliyet Alanlarımız Ülkemizde de geçerli olan uluslararası yangın yönetmeliklerine uygun olarak yangından korunma tedbirleri alınmaktadır. Her türlü şarta uygun yangın dolapları ve sprink tesisatlarının yanında endüstriyel tesislerde bulunan cihazların korunmasını amaçlar. Yangın tesisatı, itfaiye gelinceye kadar yangına müdahale etmek, küçük yangınları söndürmek ve itfaiye geldiğinde de ona yardımcı olacak imkânları sağlama görevi yapar. Yangından doğabilecek can kaybının… Details

Altınok Makina Faaliyet Alanları

Makina Mekanik ve Yapısal Çelik